el2


O Nas

MP Trans Dębica to młoda i prężnie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna. Specjalizujemy się w transporcie towarów neutralnych oraz chłodniczych. Elastyczne podejście do klienta, indywidualnie dopasowana oferta, trafne i szybko podejmowane decyzje, terminowość wykonywanych zleceń oraz konkurencyjne ceny to cele, które sobie stawiamy i według których działamy. Naszymi klientami są zarówno duże europejskie korporacje, jak i lokalni przedsiębiorcy. Jesteśmy sprawdzonym i pewnym partnerem w biznesie dla szerokiej grupy odbiorców polskich oraz zagranicznych.

W MP Trans Dębica na każdym stanowisku pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży krajowych i międzynarodowych usług transportowych i spedycyjnych. Nasi pracownicy potrafią zmierzyć się z nawet najbardziej nietypowym zleceniem i znajdą rozwiązanie każdego problemu. Zapewniamy klientom obsługę w kilku językach: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Zatrudniamy doświadczonych, odpowiedzialnych i wykwalifikowanych kierowców. Spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy trasy przesyłek. Nowoczesną i stale rozwijającą się flotę samochodów dostawczych stanowią:

  • Naczepy 33paletowe typu firanka z możliwością załadunku do 25t
  • Samochody ciężarowe DMC 18t z możliwością załadunku 19 europalet do 8t.
  • Samochody ciężarowe DMC 12t z możliwością załadunku 18 europalet do 5t
  • Samochody dostawcze typu plandeka z możliwością załadunku 10 europalet do 1,2t
  • Samochody dostawcze typu plandeka z windą z możliwością załadunku 9 europalet do 1t

Naszym priorytetem jest idealne dopasowanie usługi do potrzeb klienta. Oferujemy kompleksowe rozwiązania stale adaptując się do nowych warunków i wymagań odbiorców.

Przekazując nam zlecenie, pozostawiasz je w rękach fachowców i możesz zająć się ważnymi dla Ciebie sprawami. Dla nas każdy klient i każde zlecenie mają najwyższy priorytet. Sprawdź nas! Skontaktuj się z nami przez formularz na stronie lub zadzwoń.

 

 

 

 

 

 

 

MP Trans Dębica Sp. J.
P.Pudło, E.Bachta
ul. Świętosława 121
39-200 Dębica

tel.: +48 14 683 23 27
fax: +48 14 683 23 23

NIP: 872-240-61-29
REGON: 180833832

więcej danych kontaktowych -->

 

 

 Nasza strona wykorzystuje cookies, jeśli nie wyrażasz zgody, opuść stronę. Więcej informacji - polityka prywatności >>>

MP TRANS by BIT-PLUS